Portfolio

Společnost působí na Českém trhu od května roku 2004, kde se významně prosadila zejména v oblasti softwarové, analytické a provozní podpory IT služeb, inovací, vývoje, programování a dodávek vlastních softwarových řešení pro podnikatelské subjekty i fyzické osoby. Pro naše klienty rovněž formou outsorcingu zajišťujeme dodávky a provoz ICT technologií.

Naše specializace

Vývoj a implementace informačních systémů

Zajišťujeme komplexní vývoj a implementaci informačních systémů dle požadavků zákazníka, od konzultací, analýzy potřeb a studie proveditelnosti až po pilotní a rutinní provoz systému. Realizujeme komplexní řešení s využitím moderních technologií pro zefektivnění či automatizaci činností.

Provoz IS a ICT technologií

Provozujeme veškeré informační systémy a komunikační technologie v síti zákazníka. Zajišťujeme proaktivní monitoring a servis v režimu 24x7 prostřednictvím našeho dohledového pracoviště (NOC). Kvalitní zákaznická podpora a vysoká profesionalita našich zaměstnanců jsou základem úspěchu.

Automatizace hotelů a budov

Komplexní automatizace hotelových pokojů včetně přístupových technologií, řízení vytápění/klimatizace, osvětlení. Vyvinuli jsme hotelový systém pro samoobslužný hotel včetně klientské aplikace, online objednávek rezervací i online úhrad. Cílem projektu je provoz moderního hotelu a úspora personálu.

Systémová integrace a vedení projektů

Uvažujete o integraci nového hardware, služeb či SW aplikací do vašich již reálně provozovaných řešení a prostředí? Jsme připraveni vám pomoci jak v oblasti návrhu řešení, projektového řízení, tak i v procesu vlastní integrace. V případě zájmu zajistíme návrh i dodávku HW a SW.