Portfolio

Společnost působí na českém trhu od května roku 2004, kde se významně prosadila zejména v oblasti softwarové, analytické a provozní podpory IT služeb, automatizace, inovací, vývoje, programování a dodávek vlastních softwarových řešení pro podnikatelské subjekty i fyzické osoby. Pro naše klienty rovněž formou outsorcingu zajišťujeme dodávky a provoz ICT technologií.

Naše specializace

Vývoj a implementace informačních systémů

Zajišťujeme komplexní vývoj a implementaci informačních systémů dle požadavků zákazníka, od analýzy potřeb a studie proveditelnosti až po integraci s existujícími systémy zákazníka a rutinní provoz systému. Realizujeme komplexní řešení s využitím moderních technologií pro zefektivnění či automatizaci činností.

Provoz IS a ICT technologií

Provozujeme veškeré informační systémy a komunikační technologie v síti zákazníka. Zajišťujeme proaktivní monitoring a servis v režimu 24x7 prostřednictvím našeho dohledového pracoviště (NOC). Kvalitní zákaznická podpora a vysoká profesionalita našich zaměstnanců jsou základem úspěchu.

Automatizace hotelů a budov

Komplexní automatizace hotelových pokojů včetně přístupových technologií, řízení vytápění/klimatizace, osvětlení. Vyvinuli jsme hotelový systém pro samoobslužný hotel včetně klientské aplikace, online objednávek rezervací i online úhrad. Cílem projektu je provoz moderního hotelu a úspora personálu.

Dispečerské řízení výroben FVE

Nabízíme komplexní řešení pro připojení výrobny fotovoltaické elektrárny na automatizovaný systém dispečerského řízení ČEZ Distribuce (příp. EG.D). Dodávka zahrnuje kompletní osazenou rozvodnici včetně RTU a PLC nakonfigurovanou pro konkrétní instalaci, vzdálenou podporu a zajištění testů s ASDŘ.