Portfolio

Společnost působí na trhu od května roku 2004, kde se významně prosadila zejména v oblasti automatizace, softwarové, analytické a provozní podpory IT služeb, inovací, vývoje, programování a dodávek vlastních softwarových řešení. 

Naše specializace

Dispečerské řízení výroben FVE

Nabízíme komplexní řešení pro připojení výrobny fotovoltaické elektrárny na automatizovaný systém dispečerského řízení ČEZ Distribuce (příp. EG.D). Dodávka zahrnuje kompletní osazenou rozvodnici včetně RTU a PLC nakonfigurovanou pro konkrétní instalaci, vzdálenou podporu a zajištění testů s ASDŘ.

Automatizace hotelů a budov

Komplexní automatizace hotelových pokojů včetně přístupových technologií, řízení vytápění/klimatizace, osvětlení. Vyvinuli jsme hotelový systém pro samoobslužný hotel včetně klientské aplikace, online objednávek rezervací i online úhrad. Cílem projektu je provoz moderního hotelu a úspora personálu.

Vývoj a implementace informačních systémů

Zajišťujeme komplexní vývoj a implementaci informačních systémů dle požadavků zákazníka, od analýzy potřeb a studie proveditelnosti až po integraci s existujícími systémy zákazníka a rutinní provoz systému. Realizujeme komplexní řešení s využitím moderních technologií pro zefektivnění či automatizaci činností.

Provoz IS a ICT technologií

Provozujeme veškeré informační systémy a komunikační technologie v síti zákazníka. Zajišťujeme proaktivní monitoring a servis v režimu 24x7 prostřednictvím našeho dohledového pracoviště (NOC). Kvalitní zákaznická podpora a vysoká profesionalita našich zaměstnanců jsou základem úspěchu.