Referenční projekty

Terenní ošetřovatelská a pečovatelská služba

Náš SW produkt s obchodním názvem TOPS představuje spolehlivé IT řešení pro organizace poskytující terénní a ambulantní ošetřovatelské a pečovatelské služby. Plánování a vykazování těchto služeb a úkonů nebylo nikdy před tím efektivnější, pružnější a z pohledu provozních nákladů výhodnější. Stacionární SW aplikace je určena zejména k plánování, evidenci a fakturaci výkonů, mobilní klient v provedení pro PDA pak pro evidenci a vykazování jednotlivých plánovaných aktivit přímo z terénu.

ČP-Cloud

S Malou poštovní kanceláří můžete odesílat skutečné dopisy přímo z Vašeho počítače. Žádné chození na poštu nebo ke schránce. Nepotřebujete tiskárnu, obálku, papír ani tužku. Malá kancelář zásilku vytiskne, zabalí a pošle za Vás. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pro softwarové vývojáře máme rovněž připraveno REST API rozhraní, které umožní integraci služeb Malé kanceláře do jejich SW produktů.

RCN Manager

ŽBPS

Železniční Bezdrátová Přenosová Síť je koncipována jako síť s centralizovaným přístupem mobilních prostředků do pevné sítě prostřednictvím centrální komunikační brány. Tato komunikační brána zajišťuje zabezpečený přístup k síti jednotným způsobem pro všechna koncová zařízení, umožňuje dálkovou správu komunikačních terminálů instalovaných na hnacích drážních vozidlech a na základě překladu adres a jmenných konvencí zajišťuje směrování konkrétních datagramů příslušným aplikačním serverům či koncovým zařízením.

VrcholkyHor

Naším motivem pro tvorbu tohoto webu byly časté dotazy návštěvníků Luční a Labské boudy a telefonáty zájemců o výlet do této části Krkonoš ohledně předpovědi počasí a schůdnosti turistických či běžeckých tras. A tak jsme si řekli, proč se nepokusit dát tyto informace na jedno místo.

Naši partneři