Portfolio

Společnost působí na Českém trhu od května roku 2004, kde se významně prosadila zejména v oblasti softwarové, analytické a provozní podpory telekomunikačních služeb, inovací, vývoje, programování a dodávek vlastních softwarových řešení pro podnikatelské subjekty i fyzické osoby. Pro naše klienty rovněž formou outsorcingu zajišťujeme dodávky a provoz ICT technologií.

Naše specializace

Vývoj a implementace informačních systémů

Zakázkově zajišťujeme komplexní vývoj a ipmlementaci databázových systémů, nadstavbových SW aplikací, aplikačních systémů a programového vybavení. Pokud hledáte spolehlivé řešení v tomto segmentu, jsme připraveni vám pomoci.

Komerční provoz zákaznických IS a ICT technologií

Nejen pro námi projektovaná a vyvinutá řešení zajišťujeme zakázkově i dodávky a instalace pasivní i aktivní infrastruktury pro provoz ICT. Zajišťujeme také komerční provoz zákaznických informačních systémů.

Vývojové analýzy a studie proveditelnosti, procesní analýza

Vývoj a dodávku našich řešení stavíme na kvalitně zpracovaných vývojových analýzách a studiích proveditelnosti jak pro oblast HW, SW, tak i pro síťová prostředí.

Systémová integrace a vedení projektů

Uvažujete o integraci nových služeb a SW aplikací do vašich již reálně provozovaných řešení a prostředí? Jsme připraveni vám pomoci jak v oblasti projektového řízení, tak i v procesu vlastní integrace.

Topologické návrhy datových sítí a jejich výstavba

Máme dostatek zkušeností v oblasti návrhu topologií datových sítí a jejich konfigurací i optimalizací, včetně heterogenních komunikačních prostředí a zajištění vlastní výstavby.

Dodávky HW a spotřebního materiálu

V rámci našich služeb a komplexních řešení zajišťujeme i dodávky HW a spotřebního materiálu, zejména ze segmentu aktivních i pasivních síťových prvků, serverových řešení a diskových polí.

Poradenská a konzultační činnost v oblasti ICT technologií

Zajišťujeme poradenskou i konzultační činnost v celém spektru ICT technolgií. Plánujete jejich nasazení či rozšíření? Oslovte nás.

Zákaznická podpora a služby HelpDesk pro uživatele našich služeb

Námi vyvinutá, dodaná a zpravidla i provozovaná řešení proaktivně, v režimu 24x7x365 dnů v roce, technicky dohledujeme a poskytujeme Zákaznickou podporu.